Objednávka e-booku

 

30 rad, jak si jednoduše vyberete nový byt

aneb Jak se naučit komplexně přemýšlet o koupi bytu v novostavbě a vyhnout se tak zbytečným problémům

DOKONČENO 80%

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 990 Kč tedy získáte:

  • e-book „30 rad, jak si jednoduše vyberete nový byt“ za 990 Kč
  • Dárek #1: Pracovní sešit – Standardní vybavení v bytě
    v hodnotě 158 Kč, pro vás ZDARMA
  • Dárek #2: Pracovní sešit – První oťuknutí aneb Co najít na internetu
    v hodnotě 100 Kč, pro vás ZDARMA
  • Dárek #3: Pracovní sešit – První schůzka s prodejcem developera
    v hodnotě 230 Kč, pro vás ZDARMA

Vyplňte pečlivě objednávkový formulář a potvrďte tlačítkem „Odeslat“. Zálohová faktura vám dorazí e-mailem. Po jejím uhrazení bankovním převodem vám odešlu e-book a fakturu.

Záleží mi na tom, abyste byli 100% spokojeni.:)

Pokud e-book nesplní vaše očekávání a informace nevyužijete, můžete mi do 30 dnů od zakoupení e-booku napsat. Vrátím vám všechny peníze a na nic se vás nebudu ptát.

Děkuji za dokonalý návod, jak na jednání s developerem při koupi nového bytu. Tvé rady mají mnohem větší cenu, než má cenu tvůj e-book. Jen aplikováním tvých rad ušetřím desítky tisíc korun. Ani ve snu by mě nenapadlo ptát se na tolik věcí, připadalo by mi to, že vše „jen komplikuji“, ale přitom cílem je bydlet podle svých představ a ohlídat si, že platím za to, co je ve smlouvě a mít to v ní tak, abych byla spokojená. Doteď jsem veškeré novostavby automaticky vyškrtla z hledáčku právě proto, že jsem se trochu obávala jednání s developerem. Díky tvému návodu již vím, že rozhodně nebudu patřit k podvedeným klientům. A fakticky tvůj návod mohu klidně aplikovat i na starší dům nebo byt, nemusí jít nutně o novostavbu, protože to, co doporučuješ si ohlídat, je důležité všude. Vůbec bych neřešila 90 % věcí, které uvádíš, ale vím, že by mě to následně mrzelo. Už se těším, až to prakticky uplatním. Pak ti dám ráda vědět, jak to dopadlo.
Stanka Bittnerováředitelka reklamní agentury www.dvoran.com
Výborný pomocník na cestě k novému bydlení bez rizika a zklamání. Kromě rady Američana, že nejdůležitější jsou tři věci: „Location, location and location“, toho na internetu ani v literatuře moc nenajdete. Maximálně tak sebechválou zavánějící popisy developerských projektů nebo obecné plky realitních makléřů o klidném bydlení v zeleni. Vím, o čem mluvím, už 20 let prodávám nové byty a konečně můžu svým klientům doporučit informacemi nabité e-booky. Investice do těchto informací se Vám mnohonásobně vrátí. Doporučuji každému, kdo plánuje nové bydlení.
Ing. Pavel DočkalMajitel realitní kanceláře www.paveldockal.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dana@danazajickova.cz  nebo zavolejte 602 133 439.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.