Chcete se naučit, jak jednat o koupi bytu v novostavbě a nevypadat přitom, že o tom nic nevíte?

 

Potřebujete vědět, na co si dát pozor při výběru bytu a developera, protože vás to může stát spoustu energie, času a peněz?

 

Chcete zjistit, kde můžete hodně ušetřit?

 • Rádi byste si pořídili nový byt, ale pořád se vám nedaří najít ten pravý.
 • Procházíte nabídky bytů, ale vlastně se v nich vůbec nevyznáte.
 • Možná už to po chvíli hledání vzdáváte, protože si neumíte porovnat jednotlivé byty mezi sebou.
 • Bojíte se, že vás napálí a koupíte zajíce v pytli.
 • Nevíte, jak na to. Není to jako koupit si pračku.
 • Nemůžete si dovolit profesionálního stavaře.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chcete vědět...

 • Jak jednat s developerem a nevypadat při tom, že o nákupu bytu nic nevíte?
  Developer a jeho tým jsou na vás dobře připraveni. A co vy? Jste již důkladně připraveni jednat o koupi svého vysněného bytu?
 • Na co si dát pozor při výběru bytu a developera?
  Může se stát, že stavba vašeho bytu se o hodně protáhne. Prověřte si důkladně developera a financování stavby.
 • Kde ušetříte hodně peněz?
  Každý byt a dům je nabízen s konkrétním standardním vybavením. Umíte si porovnat nabídky a ceny jednotlivých bytů? Vyhodnoťte si, jaký byt je pro vás z dlouhodobého hlediska opravdu levnější.
 • Jak získáte byt svých snů?
  S nákupem bytu kupujete i podíl na celém domě. Můžete si vybrat ten nejkrásnější byt, ale bydlení se vám může následně znepříjemnit tím, že jste si dopředu nezjistili důležité informace o domě a pozemcích.

Naučím vás, jak na to.

Šetřete své nervy, čas a peníze.

Proč zrovna já vám mohu radit?

Mám za sebou 14 let zkušeností při realizacích domů a bytů. Stavařina je mou srdeční záležitostí.

Ing. Dana Zajíčková

Jsem stavařka a pomáhám ženám na cestě za vysněným bydlením.

Dnes mám kolem sebe desítky spokojených lidí, kteří se díky mým znalostem a zkušenostem ve stavebnictví vyvarovali chyb při výběru a realizaci svého bydlení.

V momentě, kdy jsem si uvědomila, že mohu pomoci i vám s výběrem bydlení, jsem začala hledat cestu, jak to můžu udělat. Nebyla to jednoduchá cesta, trvalo stovky hodin, než jsem sepsala všechny své dlouholeté zkušenosti. Vy to máte dnes tady na zlatém podnose.

Připravila jsem pro vás e-book:

30 rad, jak si jednoduše vyberete nový byt 

aneb Jak se naučíte komplexně přemýšlet o koupi bytu v novostavbě a vyhnete se tak zbytečným problémům

V čem konkrétně vám e-book pomůže?

 • Naučíte se porovnat jednotlivé byty mezi sebou.
 • Zjistíte, jak si prověříte developera.
 • Pochopíte, jaký je rozdíl mezi byty.
 • Uvidíte, co je standardní vybavení bytu.
 • Získáte tipy, co vše je potřeba mít ve smlouvě s developerem.
 • Hlavně si vyberete byt svých snů bez zbytečných komplikací.

Co konkrétně v e-booku najdete?

0
stran
0
kapitol
0
let zkušeností

Pro zastavení obsahu klikněte na obrázek.

A kolik to stojí?

Cena e-booku je 990 Kč.

Znalosti, které za své peníze získáte? K nezaplacení.

Díky získaným informacím se nestanete realitním makléřem, právníkem nebo stavařem. Naučíte se však, jak se nenechat napálit. Budete přesně vědět, čemu se máte vyhnout a kdo jedná, nebo nejedná fér. Ušetříte si tím čas, nervy a peníze.

Po přečtení e-booku si hravě vyberete svůj vysněný byt i vy. 🙂

Už se nebudete týdny věnovat hledání informací na internetu, a především neuděláte již zásadní chyby při výběru nového bytu. Takové, které by vás mohly stát hromadu peněz.

Díky informacím v tomto e-booku budete dobře připraveni na jednání ohledně nákupu svého vysněného bydlení.

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma.

Ano, některé najdete. Pokud víte, co a kde máte konkrétně hledat.

Ale jen v tomto e-booku je najdete na jednom místě. Ušetříte si tím desítky hodin prohledávání internetu, které můžete věnovat něčemu důležitějšímu.

 

Záleží mi na tom, abyste byli 100% spokojeni.:)

Pokud e-book nesplní vaše očekávání a  informace z něj nevyužijete, můžete mi do 30 dnů od zakoupení e-booku napsat. Vrátím vám všechny peníze a na nic se vás nebudu ptát.

 

A to ještě není vše.

K e-booku  získáte navíc tyto 3 úžasné DÁRKY!

Dárek #1:

PRACOVNÍ SEŠIT  –  STANDARDNÍ  VYBAVENÍ  V  BYTĚ

aneb Co všechno máte chtít o bytě vědět

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou máte chtít o bytě vědět, je standardní vybavení v bytě. Od tohoto standardního vybavení se odvíjí i cena bytu. Mnozí developeři vám pořádně neřeknou, co kupujete. Proto jsem připravila tento sešit.

Po jeho vyplnění budete přesně vědět, co kupujete. A můžete si zvažované byty jednoduše porovnat mezi sebou.

Dárek #2:

PRACOVNÍ  SEŠIT – PRVNÍ OŤUKNUTÍ  aneb Co najít na internetu

Rychlé porovnání bytu a developera

Teorie je skvělá věc, ale to, co všichni potřebujeme, je AKCE. Vytvořila jsem tento pracovní sešit, abych vám dala podrobný popis jak postupovat při rychlém porovnávání bytů a developera. Vytiskněte si jej a dělejte jednotlivé kroky přímo do něj.

Dárek #3:

PRACOVNÍ   SEŠIT – PRVNÍ SCHŮZKA S PRODEJCEM DEVELOPERA

aneb Na co se nezapomenout zeptat

Tento sešit je dalším logickým krokem při výběru vysněného bytu. Převedla jsem zde teorii z e-booku do praxe. Již jste si domluvili schůzku s prodejcem developera a přemýšlíte, na co se nezapomenout zeptat. Píšete si otázky na papír. Stresujete se, abyste na něco nezapomněli. Tak to už nemusíte.

Vytiskněte si pracovní sešit a vezměte si ho s sebou na jednání. Určitě vám pomůže.

Co o e-booku říkají?

Děkuji za dokonalý návod jak na jednání s developerem při koupi nového bytu. Tvé rady mají mnohem větší cenu, než má cenu tvůj e-book. Jen aplikováním tvých rad ušetřím desítky tisíc korun. Ani ve snu by mě nenapadlo ptát se na tolik věcí, připadalo by mi to, že vše „jen komplikuji", ale přitom cílem je bydlet podle svých představ a ohlídat si, že platím za to, co je ve smlouvě a mít to v ní tak, abych byla spokojená. Doteď jsem veškeré novostavby automaticky vyškrtla z hledáčku právě proto, že jsem se trochu obávala jednání s developerem. Díky tvému návodu již vím, že rozhodně nebudu patřit k podvedeným klientům. A fakticky tvůj návod mohu klidně aplikovat i na starší dům nebo byt, nemusí jít nutně o novostavbu, protože to, co doporučuješ si ohlídat, je důležité všude. Vůbec bych neřešila 90 % věcí, které uvádíš, ale vím, že by mě to následně mrzelo. Už se těším, až to prakticky uplatním. Pak ti dám ráda vědět, jak to dopadlo.
Stanka Bittnerováředitelka reklamní agentury www.dvoran.com
Výborný pomocník na cestě k novému bydlení bez rizika a zklamání. Kromě rady Američana, že nejdůležitější jsou tři věci: „Location, location and location“ toho na internetu ani v literatuře moc nenajdete. Maximálně tak sebechválou zavánějící popisy developerských projektů nebo obecné plky realitních makléřů o klidném bydlení v zeleni. Vím, o čem mluvím, už 20 let prodávám nové byty a konečně můžu svým klientům doporučit informacemi nabité e-booky. Investice do těchto informací se Vám mnohonásobně vrátí. Doporučuji každému, kdo plánuje nové bydlení.
Ing. Pavel DočkalMajitel realitní kanceláře www.paveldockal.cz
Vzhledem k tomu, že koupě bytu je u většiny z nás jednou z největších investic v životě, neměli bychom v této otázce podléhat jen emocím a činit zbrklá rozhodnutí. Pro laiky je složité se v dané problematice vyznat. E-book vhodně provází danou problematikou a celý proces výběru a koupě značně zjednodušuje a prosvětluje. Můžeme se jím nechat v klidu vést a dát pozornost nám podstatným věcem, našim potřebám a přesdavám. Odpadá stresující záležitost zjišťování na co všechno bychom si měli dát pozor, na co vše se máme kdy zeptat a co vše si máme ještě zjistit atd. Na mnoho věcí bychom totiž snadno zapomněli či o nich vůbec neměli tušení. Vzhledem ke své profesi nejsem úplným laikem, přesto mi e-book přinesl užitečné a cenné rady.
Tereza Krošláková ww.architektkaspokojenehodomova.cz
Nikdy bych si nemyslela, že vybrat vhodný byt v novostavbě je taková věda. Je ale až neuvěřitelné, co vše člověk musí zjistit a ohlídat, aby po koupi hořce nezaplakal. Z E-booku je na první pohled zřejmé, že Dana je odborník každým coulem a že má s byty letité zkušenosti, a to jak profesní, tak soukromé. Většina věcí uvedená v e-booku by mě ani nenapadla, natož abych věděla, jak je řešit. Velikým pomocníkem jsou také pracovní listy, díky kterým si sesumírujete všechny potřebné informace, které o bytě musíte mít. Navíc se s nimi perfektně porovnávají zvažované byty. E-book bude určitě obrovským pomocníkem každému, kdo si chce koupit byt v novostavbě a není z oboru, a komu není jedno, co vlastně kupuje.
Eva Petružálkováwww.korekturyeva.cz

Už na nic nečekejte. Nemáte co ztratit.

 

Teď je ten pravý čas!  

Klikněte na tlačítko „ Objednávám e-book“ a vykročte na cestu ke svému vysněnému bytu.