Jak si objednat a zkontrolovat laminátovou podlahu tak, abyste byli spokojeni s kvalitou práce firmy

(Jednoduchý postup, podle kterého budete hned vědět, jak na to.)

 • Osobně Vám garantuji:
  „Pokud si vyberete, objednáte a necháte položit laminátovou podlahu od dodavatele podle mého postupu, tak nebudete zbytečně ztrácet čas, nervy a peníze…“

Ing. Dana Zajíčková

Jsem stavařka a pomáhám ženám na cestě k vysněnému bydlení.

Chcete doma vyměnit podlahu?

Potřebujete vybrat firmu a nevíte, jak na to? 

 • Vyberete si laminátovou podlahu, která se Vám líbí.
  Napíšete si název podlahy.
 • Podíváte se na internet, vyberete pár firem.
 • Poptáte tyto firmy, aby udělaly cenovou nabídku.

Ale možná nevíte, jak si ověřit kvalitu jejich práce. A proto můžete lehce vybrat firmu, která Vám podlahu udělá špatně

Máte hodně otázek. Můžete si myslet, že všechny firmy a živnostníci jsou odborníci a Vaši podlahu udělají dobře.

Řeknu Vám něco o mém oboru – stavebnictví...

V dnešním stavebnictví to funguje tak, že tlak na termíny, cenu, kvalitu a hlavně na papírovou birokracii jsou veliké. Malá firma nebo živnostník nemá prostě šanci se vzdělávat. Je rád, že vůbec stíhá. Řada řemeslníků má pocit, že řemeslo dostatečně zvládla a že si vystačí s tím, co už umí. 😢 Není řemeslník jako řemeslník. A proto se často vyskytují problémy s laminátovou podlahou. Některé chyby se projeví již při montáži, jiné se ukáží časem. A Vy musíte začít řešit reklamace s firmou. 

Najednou vzniká otázka, zda podlaha byla provedena správně. Měla být provedena podle normy? Většinou si tyto otázky pokládáte, až když už je pozdě a musí se opravovat, a v tu chvíli záleží na tom, jak jste se dohodli na začátku. Kdo opravu zaplatí. Vy, nebo firma?

Abyste věděli, že podlaha je správně položena, je dobré si pokládat i tyto další otázky.

 • V jaké kvalitě bude podlaha položena?
  Pokud se nedohodnete s firmou předem, tak se může stát, že podlahu podle normy nemusí pokládat. Musíte se na tom předem dohodnout a ideálně písemně. Proč podle normy? Protože norma Vám zaručí, že se tam nevyskytnou ty největší vady.
 • Na jaký podklad se bude podlaha pokládat?
  Často klient nechce platit za vyrovnání a opravu původního podkladu. Pokud ho dodavatel upozorní, že je podklad nekvalitní a nejde na to laminátovou podlahu položit, tak za zvlnění, průhyb podlahy odpovídáte Vy.
 • Dá se vlastně podlaha v bytě (domě) položit?
  Není tam moc vlhko atd...
 • Jaká norma platí?
  Pokud jste se dohodli, že podlaha bude položena podle normy a technologického pokynu výrobce, víte, podle které normy to vlastně je, která platí a co je v ní napsáno?
 • Jak dokázat, že je norma splněna?
  Umíte si zkontrolovat podlahu, když je už hotová? Je správné položená? Mohu Vám ukázat, jak na to.
 • Co a jak se vlastně kontroluje?
  Nekontroluje se pouze podlaha, když je hotová. Ze své praxe vím, že je dobré zkontrolovat firmu hned na začátku, a když dělá něco špatně, hned se s nimi dohodnout, jak to udělat správně (podle normy).

Jak vidíte, není to jen o tom, vybrat si nějakou firmu.  Říct potřebuji udělat podlahu. Jde o to, vybrat si firmu, která odvádí kvalitní práci. Kvalitní práce znamená pracovat podle norem a technologických postupů výrobce. 

Fakt chcete znovu měnit podlahu za pár měsíců, když  se s firmou špatně dohodnete na začátku nebo vyberete nekvalitní firmu?

Podívejte se na tuto fotku. Víte, co Lojza dělá špatně? Pokud vůbec netušíte, tak jste tady správně. Není tu oddělená laminátová podlaha od podkladu. Toto je předpis výrobce a norma.


Také mi je jasné, že si teď říkáte, že Vás nějaké normy nezajímají. Chcete jenom kvalitní podlahu. 

Kvalitní podlaha znamená i kvalitní montáž.  Vím, že se v normách nevyznáte, to nevadí.  Ukáži Vám časté chyby v pokládce podlahy a jak je odhalit. Chtějte jen, aby firma položila podlahu podle normy, a Vy si to jednoduše zkontrolujete podle mého jedinečného postupu, který vychází z norem a technologického předpisu výrobce. Prostě chtějte, ať firma pracuje podle norem a jak ona chce.

Příklad z praxe:

Na novou betonovou podlahu položil dodavatel laminátovou podlahu. Prvních pár týdnů podlaha vypadala super. Klient převzal bez vad a podepsal.

Ilustrační foto, není s této konkrétní realizace. Klient neměl foto.

Co se může stát, když je podlaha špatně položená. Prostě jí firma položila bez znalosti minimálně normy a technologického předpisu výrobce.

Po pár týdnech se začali projevovat poruchy na podlaze. Podlaha se prohýbala, pružila. Některé lamely se zvedly od podlahy. Podlaha se vyboulila.  Spáry mezi lamelami se zvětšili. O nerovnosti celé podlahy ani nemluvě.

Klient si zavolal dodavatele a reklamoval položení podlahy. Dodavatel ho odbyl a řekl, že to není jeho chyba, že byla chyba v podkladu této podlahy. A špatném klimatu v místnosti.

Co klient udělal? Pozval si soudního znalce, který vypracoval znalecký posudek.  V něm stálo, že firma položila podlahu špatně. Nedodržela technologické postupy ani normy na položení podlah, a proto podlaha dnes vypadá, tak jak vypadá. Na závěr bylo napsáno, že podlaha se musí demontovat a udělat znovu. Klient jednal s  dodavatelem, aby opravil podlahu dle znaleckého posudku. Prostě ji celou rozebrat a položit znovu a správně, jak se má. Přesně podle normy a technologického předpisu výrobce. Ten nesouhlasil a tento případ skončí u soudu. A jak všichni víme, toto vše stojí peníze a čas. Soud má času dost. A co vy? 

Tohle fakt chcete…

Kdyby klient věděl něco o pokládce podlah nebo si najal technický dozor, tak se toto stát vůbec nemuselo. Hned na začátku už při jednání s dodavatelem by klient odhalil, že tato firma neumí svojí práci dobře. A jsem si jistá, že by si tuto firmu nevybral.

Nestrachujte se, mám pro Vás jednoduché řešení. O tom se dozvíte za chvíli...

… udělejte to jinak, a udělejte  JEDNU VĚC, která rozhodne, jestli budete mít kvalitně položenou podlahu, a nebo…  

 • Ztrácejte svůj čas hledáním článků o tom „ Jak správné položit laminátovou podlahu“.
 • Snažte se pochopit normu, ve které dohledáte, jak se správné pokládá podlaha.
 • Utrácejte peníze za technický dozor, který Vám zkontroluje jejich správnou montáž. Musí zkontrolovat podklad a být u montáže celé podlahy.
 • Nechte si vybrat a namontovat Vaši podlahu od dodavatele a doufejte, že ví, co dělá.
 • Řešte reklamace, znalecké posudky, jednání a dohadování, jako v našem příkladu výše.

Nemůžete za to, že se v tom nevyznáte. Nemáte s tím žádnou zkušenost a nejste stavaři.


Pochopila jsem, když se ohlédnu zpátky, co je ona JEDNA VĚC, kterou dělám zas a znovu při pokládce každé laminátové podlahy. Tipněte si.

Řeknu Vám to za okamžik. Jestliže to pochopíte, zvládnete si nasmlouvat a ohlídat položení laminátové podlahy levou zadní, i když o stavění nevíte nic. To Vám mohu slíbit.

Představte si, …

 • co by to pro vás znamenalo, kdybyste už měli novou podlahu doma. Užívali jste si chůzi po hladké, rovné podlaze. Nemuseli jste nic řešit. Žádné reklamace a dohadování s firmou, když položí podlahu špatně.
 • že máte praxí prověřený POSTUP, který vám jednoduše pomůže objednat a zkontrolovat provedení laminátové podlahy od A do Z.
 • jak by to bylo krásné, kdyby Vám firma laminátovou podlahu udělala bez zbytečných nervů a dohadů s dodavatelem. Přesně byste věděli už od začátku, jestli firma umí svoji práci nebo ne, a zkontrolovali byste si kvalitu provádění podlahy sami.

Jaké si to nasmlouváš a ohlídáš, takové to máš. 😉


Možná si říkáte, že zbytečně přeháním. Rozumím Vám. Spousta lidí zavře tuhle stránku, protože to chce udělat prostě po svém, ale ...

Co kdybych vám řekla …

Jak Vám můj POSTUP, jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy, pomůže vybrat si jednoduše firmu, která umí svoji práci dobře, a Vy si kvalitu práce zkontrolujete jednoduše sami

A Vy si ušetříte vlastní nervy, čas a peníze. 

Mimochodem, je naprosto v pořádku, pokud jste teď na pochybách. V mnoha případech se stalo, že nová laminátová podlaha vypadala první dny krásně a postupně se na ní začaly ukazovat vady. Kdo chce podlahu, která se houpe nebo je vyboulená ...   

Nemusí to tak vždy být, pokud si vyberete firmu, která umí svoji práci a pracuje podle technologických postupů a norem. Kdo z Vás už na začátku takovou firmu pozná? 

 

Řeknu Vám malé TAJEMSTVÍ.  Stačí ohlídat pouze pár věcí. Prostě znát tento můj postup. O něm si řekneme za chvíli...


Čím to může být, že se na plovoucí laminátové podlaze, která vypadala dobře hned po položení, za pár dní, týdnů začnou vyskytovat viditelné vady (boule, průhyb, mezery mezi lamelami): 

 • Vybrali jste si firmu, která nedodržela základní pravidla pro montáž podlah.
  Myslím tím, že nepostupovala při montáži podle technologických postupů výrobce a norem.
 • Montáž podlahy byla provedena na špatný podklad.
  Firma s Vámi podrobně neprobrala, co se může všechno stát, když podklad pod podlahu není správně proveden a má špatnou vlhkost. Vy jste se bez znalosti, co se může všechno stát, rozhodli na svoji odpovědnost, že nebudete podklad upravovat. Firma se tím zbavila odpovědnosti za poškození podlahy.
 • Máte doma nevhodnou relativní vlhkost vzduchu v kombinaci se špatnou teplotou.
  To je však většinou až ten poslední případ, proč se laminátová podlaha poškodí. Jaká má být správná vlhkost a teplota v místnosti, se můžete dozvědět v tomto kurzu.
 • Neuměli jste zkontrolovat, jestli firma správně pokládá podlahu, a důvěřovali jste, že to umí.

Chcete novou laminátovou podlahu doma a vyhnout se problémům? 

 • Nezáleží na tom, že nejste stavař.
 • Nezáleží na tom, že se v normách a technologických předpisech vůbec nevyznáte.
 • Nezáleží na tom, co Vám tvrdí soused.
 • Nezáleží na tom, co Vám tvrdí dodavatel podlahy.

Při pokládce plovoucí laminátové podlahy záleží jen na TŘECH VĚCECH …

Nejdůležitější při položení laminátové podlahy  je, že ….

Výběr firmy a kontrola jsou  „jediné“ věci, které jsou pro Vás důležité při položení nové laminátové podlahy!!!

Vím, že nejdůležitější je, jakou firmu si vyberete, a že umíte zkontrolovat její práci. Ne, jak podlaha vypadá a že je levná…

 • Buď je podlaha udělaná dobře a vše je v pohodě.
 • Nebo je podlaha namontována špatně (vykazuje vady) a vy máte průšvih.
  ( A musíte zase řešit podlahu, vyhazovat další peníze za opravu a ztrácet svůj drahocenný čas.)

Teď si asi říkáte: „Nemám čas studovat, jak se má podlaha správně položit a zkontrolovat. Nevím, jak poznám firmu, která umí svoji práci dobře a která ne. Vůbec se v tom nevyznám.“  Dobrá zpráva je, že v tom nejste sami…

Z mojí vlastní zkušenosti s klienty vím, že se ve stavařině neorientuje více jak 90 % lidí. A tím jednoduše mohou přijít o vlastní peníze.

A vlastně to celkem i chápu…

Mám za sebou 14 let zkušeností při realizacích domů a bytů. Stavařina je mou srdeční záležitostí.

Ing. Dana Zajíčková

Jsem stavařka a pomáhám ženám na cestě za vysněným bydlením.

Dnes mám kolem sebe desítky spokojených lidí, kteří se díky mým znalostem a zkušenostem ve stavebnictví vyvarovali chyb při výběru a realizaci svého bydlení.

V momentě, kdy jsem si uvědomila, že mohu pomoci i Vám s výběrem bydlení, jsem začala hledat cestu, jak to můžu udělat. Nebyla to jednoduchá cesta, trvalo stovky hodin, než jsem sepsala všechny své dlouholeté zkušenosti. Vy to máte dnes tady na zlatém podnose.

... na internetu je kupa informací, ale ne všechny jsou správné. Hlavně nikde nejsou na jednom místě, tedy nelze najít žádný ucelený a praxí prověřený postup. Takže můžete prohledávat desítky hodin internet, a tím ztrácet svůj čas a doufat, že informace najdete, nebo…

Objevte můj jednoduchý POSTUP, podle kterého zjistíte, že stačí ohlídat a zkontrolovat pár věcí. Je to jako skládačka. Co tím mám na mysli?

Představte si, že skládáte stavebnici!

POSTUP, Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení plovoucí  laminátové podlahy, je jako krabice LEGA, která obsahuje kostky a zároveň i návod, jak z kostek vše složit. Skládáte je z praxí ověřených bloků kousek po kousku.

To dává smysl, Dano! Chci mít správně udělanou laminátovou podlahu! Můžeš mě to naučit?

Pokud bych Vás naučila svůj POSTUP, jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení plovoucí laminátové podlahy, a Vy si díky němu objednáte a zkontrolujete podlahu bez nervů, zklamání, neztráceli byste svůj čas prohledáváním internetu, jak byste se cítili?

Schválně si to představte. Uvidíte sami…

Pokud byste mi dnes zaplatili 1 490 Kč za konkrétní postup krok za krokem, jak správně objednáte a zkontrolujete plovoucí laminátovou podlahu, rozhodně to není málo peněz, ALE…

 • Pokud bych Vám předala krok za krokem svůj postup, jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy, co by to pro vás znamenalo?
 • Pokud byste přesně věděli, na co si dát pozor při výběru firmy, kolik byste ušetřili času a peněz?
 • Co by to pro vás znamenalo, kdybyste přesně věděli, jestli firma montuje podlahu dobře nebo ne?

Když se nad tím zamyslíte, tak mi dáte za pravdu, že v takovém případě by se Vám těch 1 490 Kč vyplatilo.

Tím to ale nekončí! Pokud chcete doopravdy pochopit, jak velký dopad může mít „ správný nebo špatný výběr firmy, nebo kontrola její práce “ na Váš život, musíte se zeptat:

CHCETE:

 • Znovu řešit podlahu, protože není rovná?
 • Aby se podlaha vlnila nebo prohýbala?
 • Řešit vzniklé problémy, že to namontují špatně?
 • Se dohadovat při reklamaci s dodavatelem?
 • Se dohadovat s dodavatelem, co měl v ceně a co ne?
 • Svůj drahocenný čas strávit na internetu vyhledáváním mnohdy nekompletních nebo špatných informací?
 • Platit znovu za svoji chybu, když si špatně vyberete firmu?
  Potom řešit soudního znalce atd. Nebo podlahu vyhodíte a zaplatíte znovu jiné odborné firmě?

NEBO CHCETE:

 • Vyměnit podlahu jednoduše a rychle bez zbytečných komplikací?
 • Přesně vědět, co si objednám za podlahu a jaká firma mi to bude montovat?
 • Pozorovat montáž podlahy s kafíčkem a nohama na gauči a přesně vědět, jestli to správně montují nebo ne?
 • Zkontrolovat podlahu po dokončení, že je opravdu provedena dobře? Zaplatit a vědět, že nevzniknou žádné vady?

Pokud jste si odpověděli na některou z otázek ANO, tak je tady pro Vás

zbrusu nový kurz…

Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy.

krok za krokem

Díky tomuto kurzu získáte znalost, jak si objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy krok za krokem.

Odhalím Vám zde svůj POSTUP, jak si správně vyberete laminátovou podlahu a dodavatele.

 • Nejprve si spolu řekneme něco o typech laminátových podlah.
 • Řeknu Vám, jak si firmu vybírám.
  Pokud budete následovat můj postup, tak si vyberete jednoduše firmu i Vy.
 • Pobavíme se spolu o správné montáži plovoucí laminátové podlahy.
 • Zabrousíme také do norem.
  Nebojte, řeknu Vám, podle jaké normy se má podlaha dělat. Potom hned v praktickém videu ukáži, jak podle normy kontroluji podlahu já. Není to nic složitého.
 • Ukáži Vám, jak kontroluji namontovanou plovoucí laminátovou podlahu, krok za krokem.
  Uvidíte správné měření rovinnosti podlahy latí. Projdeme si, jak velké mají být dořezy, velikosti spár a další. Uvidíte vše ve videích.
 •  A mnohem více…

Nejspíše už se ptáte, kde můžete získat kurz „Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy“. Nebo chcete slyšet něco o garanci vrácení peněz, když to nebude pro Vás, nemám pravdu?

Za chvíli Vám to řeknu, ale ještě předtím pro Vás mám…

Bonusy pro rychlejší a jednodušší výběr laminátové podlahy a firmy:

Bonus #1

Přehledná tabulka (checklist): Kde si jednoduše vyplníte, jakou laminátovou podlahu přesně potřebujete.

Co to je ten checklist?Je to tabulka ve wordu, kde máte popsáno podrobně bod po bodu, co má podlaha splňovat. Něco si jen odškrtnete a něco jednoduše doplníte, protože informace naleznete ve videích a textech tohoto kurzu.

Podlahu si díky tomu vyberete rychle. Po vyplnění budete přesně vědět, jaká podlaha je přesně pro Vás.

Díky tomu při výběru laminátové podlahy:

 • Nemusíte váhat, co řešit teď a co potom. Následujete ověřený systém.
 • Nemusíte dohledávat, jaké technické parametry máte ještě u podlahy řešit. Postupujete krok za krokem.
 • Výběr podlahy jde rychle od ruky. S lehkostí a radostí.

Nevím jak Vy, ale já dokud jsem svůj checklist neměla, často jsem se při výběru podlahy zasekla. A přemýšlela jsem, jestli jsem něco nezapomněla.

Pomohl mi vždy checklist, se kterým teď pokaždé vybírám laminátovou podlahu.

Přesně stejný checklist předám také Vám...

Bonus #2

Přehledná tabulka (checklist): Jak správně poptat laminátovou podlahu u dodavatele.

Už přesně víte, jakou laminátovou podlahu chcete. Vyplnili jste si tabulku – Jakou laminátovou podlahu přesně potřebujete.

To však nestačí! Pro správný výběr dodavatele musíte vědět, jaké práce po něm vlastně chcete. A co si zajistíte sami.

Díky tomuto checklistu si uvědomíte, co vlastně vše potřebujete udělat při výměně podlahy. Teprve potom jste připraveni správně poptat laminátovou podlahu u dodavatelů.

Všichni dodavatelé budou mít stejné zadání!

Budete přesně vědět, že jste nezapomněli poptat stavební práce, které jsou  při výměně podlahy nutné. 

Prostě se nebudete dohadovat s dodavatelem, že to měl nebo neměl v ceně. A jestli měl pokládat podlahu podle normy nebo ne. 

Budete to přesně vědět...

 

Toto jsou bonusy, které Vám určitě pomohou vybrat laminátovou podlahu a firmu snadno, rychle a s mnohem větší jistotou...

Díky bonusům se stanete mistrem ve výběru laminátové podlahy a firmy a budete moci poradit i „sousedům“...

 

A mám pro Vás dobrou zprávu.

Za svůj POSTUP, Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy si neřeknu tisíce, jak jste možná čekali.

Hodnota kurzu je 990 Kč.

 

 • Pokud byste díky tomu... Za jeden den věděli, jak si správně vybrat, namontovat a zkontrolovat plovoucí laminátovou podlahu, stálo by to za to?
 • Pokud byste díky tomu... Měli hotovou laminátovou podlahu bez vad a dohadování s dodavatelem, stálo by to za to?
 • Pokud byste díky tomu...Přesně věděli, jestli Vám dodavatel kecá, nebo hraje fair- play, stálo by to za to?

Odpověděli jste alespoň jednou: „ANO“ ?

Tak mám pro Vás skvělou zprávu:

Nyní kurz nabízím v předprodeji a kompletně bude k dispozici

do 30. září 2020!

Abych Vám čekání vynahradila, připravila jsem pro Vás ZVÝHODNĚNOU PŘEDPRODEJNÍ CENU, za kterou kurz nezískáte nikdy v budoucnu…

Předprodejní cena je DNES o 50% nižší!

Ve které získáte balíček:

Online kurz 

Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy

krok za krokem

Odhalím Vám zde svůj POSTUP, jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy.

(Jednoduchý postup, podle kterého budete hned vědět, jak na to.)


Přehledná tabulka (checklist)

Kde si jednoduše vyplníte, jakou laminátovou podlahu přesně potřebujete.


Přehledná tabulka (checklist)

Jak správně poptat laminátovou podlahu u dodavatele.


990 Kč

495 Kč

Záleží mi na tom, abyste byli 100% spokojeni.:)

Pokud kurz nesplní Vaše očekávání a  informace z něj nevyužijete, můžete mi do 30 dnů od zakoupení kurzu napsat. Vrátím Vám všechny peníze a na nic se Vás nebudu ptát.

Předtím než objednáte kurz.

Zkuste se ještě zamyslet, máte na výběr ze 3 MOŽNOSTÍ:

👉 MOŽNOST 1: Poptat dodavatele a nechat to jen na něm, co Vám vybere za laminátovou podlahu a jak Vám ji namontuje, a doufat, že bude podlaha kvalitně položená.

Pokud jste dočetli celý můj text od začátku do konce, a přesto jsem Vás nepřesvědčila, pak kurz není patrně pro Vás. V tom případě to nechte na dodavateli se všemi riziky.

👉 MOŽNOST 2: Hledejte sami informace na internetu o správném výběru,  montáži a kontrole laminátové podlahy. Za pár hodin zjistíte, že jste nalezli kvantum informací a vlastně se v nich vůbec nevyznáte. A některé informace o tom, jak si správně zkontrolovat namontovanou laminátovou podlahu, tam vlastně nejsou.

Pokud se však rozhodnete, že chcete hledat informace jinde, respektuji to.

Z vlastní zkušenosti vím, že Vás to bude stát hodiny a hodiny času a hodně peněz, než na všechno přijdete sami... ale je to Vaše cesta. Vaše volba. 

I přesto Vám budu držet palce!

👉 MOŽNOST 3: Rozhodnete se získat můj POSTUP v kurzu Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy krok za krokem. Udělejte důležitý krok pro sebe!

Během kurzu, který bude pro Vás připraven od 30. září 2020, obdržíte postup, který já osobně využívám v praxi při výběru, montáži a kontrole provedení plovoucích laminátových podlah. Přístup do tohoto kurzu máte napořád.

Jedná se o ucelený systém, který je prověřen mojí 14letou praxí v realizaci staveb.  

Navíc máte moji 30denní garanci, takže nic neriskujete.

A nyní už vážně není na co čekat!

Získejte svůj přístup do kurzu Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy krok za krokem zde. Až odpočet dojde k nule, má nabídka bude pryč...

ZÍSKEJTE BALÍČEK:

Online kurz 

Jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy

krok za krokem

Odhalím vám zde svůj POSTUP, jak si správně objednáte a zkontrolujete provedení laminátové podlahy.

(Jednoduchý postup, podle kterého budete hned vědět, jak na to.)


Přehledná tabulka (checklist)

Kde si jednoduše vyplníte, jakou laminátovou podlahu přesně potřebujete.


Přehledná tabulka (checklist)

Jak správně poptat laminátovou podlahu u dodavatele.


990 Kč

495 Kč

POZOR! Akce platí ještě...

(Až odpočet dojde k nule, Váš přístup k speciální akci bude pryč...)